Na Kladensku ráno kvůli závadě na elektroinstalaci shořelo osobní auto

HZS Středočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Na Kladensku ráno kvůli závadě na elektroinstalaci shořelo osobní auto
Dnes, 29.prosince 2017, ráno zasahovali hasiči u  požáru osobního auta v obci Družec na Kladensku, v centru u prodejny COOP:
email-seznam-cz.jpg
Hlášení o požáru bylo ohlášeno v 7.10 hodin  na tísňovou linku HZS Středočeského kraje

K požáru vyjel sbor hasičů v 7.11 hodin z HZS Kladno . V 7.21hodin byli hasiči na místě události.  Vozidlo značky Škoda bylo zasaženo požárem v plném rozsahu. Hasiči provedli  zásah v dýchací technice vysokotlakým a útočným proudem

qqq.jpg
V 7.28 hodin  požár lokalizovali a provedli likvidaci po požáru. Na místo požáru byla povolána ZZS k ošetření řidiče, který byl intoxikován zplodinami hoření.

www.jpg
Do příjezdu zdravotnických záchranářů poskytli první pomoc (kyslíková terapie) hasiči. Následně byl pacient předán do péče posádky ZZS a odvezen do nemocnice Kladno.
Přímé škody na vozidle činí 50 tisíc Kč. Podle vyšetřovatele byla příčinou vzniku požáru závada na elektroinstalaci vozidla

Ladislav Holomčík,  tiskový odbor HZS Středočeského kraje
Foto:HZS Středočeského kraje