Osobní automobil narazil do stromu

HZS Středočeský kraj//Žhavé aktuality/ Z regionů

06.09.2023 | Doubravice/ Středočeský kraj
Osobní automobil narazil do stromu

6. září 2023, 12.40 hodin, Doubravice (Příbram)

K havárii osobního automobilu, který na silnici č. 105 kousek za výjezdem ze Sedlčan směrem k Vysokému Chlumci narazil do stromu, byla vyslána profesionální jednotka z hasičské stanice Sedlčany spolu se sedlčanskou dobrovolnou jednotkou.

mapa.jpg

Ve voze cestovaly dvě osoby, které byly zraněny. Jednu z nich museli hasiči zachránit pomocí hydraulického nářadí. Po vyproštění byl pacient předán do péče posádek zdravotnické záchranné služby a následně letecky transportován do motolské nemocnice v Praze.

Hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru a zasypali uniklé provozní kapaliny.

Po vyšetření nehody, ke kterému policisté využili i dron, jednotky pomohly s naložením vraku na odtahovou službu a na závěr uklidily vozovku.

Po dobu zásahu byla silnice zcela uzavřena, kolem půl třetí odpoledne byl provoz částečně obnoven kyvadlově v jednom jízdním pruhu.

FOTO: HZS Středočeského kraje

Zdroj: Ing. Ladislav HOLOMČÍK