Tragická dopravní nehoda na obchvatu Kolína

HZS Středočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

15.06.2017
Tragická dopravní nehoda na obchvatu Kolína
Ve středu 14. června krátce před půl sedmou ráno byla na linku tísňového volání HZS Středočeského kraje oznámena dopravní nehoda osobního a nákladního vozidla na obchvatu Kolína na úrovni Šťáralky.
 ViewImage-aspx.jpg
K události byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Kolín, která byla na místě nehody už za tři minuty. Prvotní průzkum ukázal, že jde o čelní střet, kdy v osobním vozidle zůstal zaklíněn těžce zraněný řidič.
j.jpg
Následně bylo lékařem zdravotnické záchranné služby zjištěno, že jeho zranění byla natolik vážná, že jim na místě podlehl. Řidič nákladního vozidla vyvázl z kolize bez zranění. Hasiči na místě provedli zajištění místa nehody, sanaci vozovky od provozních kapalin a po zadokumentování události policií vyprostili za pomoci hydraulického nářadí tělo řidiče. Příčinu nehody vyšetřuje Policie ČR.
nprap. Petr Svoboda
oddělení IZS