Tragická nehoda u Slaného

HZS Středočeský kraj//Žhavé aktuality/ Z regionů

12.04.2023 | Netovice/ Středočeský kraj
Tragická nehoda u Slaného
11. dubna 2023, 13.38 hodin, silnice I/7 Netovice (Kladno)

K dopravní nehodě nákladní soupravy a osobního automobilu na silnici č. 7 u obce Netovice poblíž Slaného byly vyslány profesionální jednotky ze Slaného a Kladna.

mapa.jpg

Hasiči zajistili obě vozidla proti vzniku požáru a zkontrolovali, zda neunikají provozní kapaliny. Poté spolupracovali s policií při vyšetřování nehody.

Zaklíněnou osobu, která podle lékaře podlehla vážným zraněním, na pokyn policistů vyprostili z osobního auta až po zadokumentování události přivolanými kriminalisty. Pro nákladní vozidlo s přívěsem přijela specializovaná odtahová služba. Na závěr hasiči uklidili vozovku.

Po celou dobu zásahu byla hlavní silnice na jižním obchvatu Slaného uzavřena, několikahodinový obousměrný odklon řídily policejní hlídky.

Zdroj: Ing. Ladislav HOLOMČÍK
mediální poradce