Vážná nehoda u obce Veliký Brázdim

HZS Středočeský kraj//Žhavé aktuality/ Z regionů

05.10.2023 | Veliký Brázdim/ Středočeský kraj
Vážná nehoda u obce Veliký Brázdim

5. října 2023, 7.24 hodin, Veliký Brázdim (Praha-východ)

Vážným zraněním jednoho z řidičů skončil čelní střet dvou osobních automobilů v křižovatce silnic třetí třídy u obce Veliký Brázdim. K události byla vyslána profesionální jednotka z hasičské stanice Stará Boleslav spolu s jednotkou sboru dobrovolných hasičů Brandýs nad Labem.

mapa.jpg

Při příjezdu na místo už byl muž mimo vozidlo. Hasiči asistovali posádce zdravotnické záchranné služby při jeho ošetřování. Zároveň zajistili obě auta proti vzniku požáru a zasypali uniklé provozní kapaliny.

Po nezbytném ošetření a zajištění základních životních funkcí pomohli s přenesením pacienta na palubu vrtulníku, kterým byl transportován do pražské Ústřední vojenské nemocnice.

Po dobu zásahu, který byl ukončen v půl deváté, byla křižovatka ze všech směrů uzavřena.

Zdroj: Ing. Ladislav HOLOMČÍK
mediální poradce