Dopolední zásahy hasičů v Ústeckém kraji

06.03.2018
Dopolední zásahy hasičů v Ústeckém kraji

Územní odbor Děčín

6. 3. 2018 v 10:30 hodin jednotka HZS ÚK ze stanice Šluknov vyjela k dopravní nehodě osobního auta v Šluknově – Království. Auto sjelo ze srázu a narazilo do stromu. Při nehodě byli dva lidé zraněni. Hasiči poskytli zraněným předlékařskou pomoc, transportovali je do sanitky a provedli protipožární opatření.

Územní odbor Litoměřice

6. 3. 2018 v 9:53 hodin vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Roudnice nad Labem k dopravní nehodě osobního auta u obce Krabčice. Vůz narazil do stromu. Zdravotnická záchranná služba odvezla dva lidi do nemocnice. Místo události převzala Policie ČR.

Územní odbor Litoměřice

6. 3. 2018 ve 12:29 hodin čtyři hasičské jednotky vyjely k požáru v Libkovicích pod Řípem. Hořelo v technické místnosti v rodinném domě. Hasiči nasadili vysokotlaký vodní proud a v dýchací technice místnost vyklidili. Zdravotnická záchranná služba odvezla do nemocnice ženu, která se nadýchala kouře. Požár byl lokalizován v 13:04. Provedena kontrola termokamerou. Příčinou vzniku požáru byla závada na elektroinstalaci bojleru.

Územní odbor Litoměřice

6. 3. 2018 ve 12:39 hodin čtyři hasičské jednotky vyjely k požáru ve Starém Týně okres Litoměřice. V místnosti vybuchl uniknuvší plyn. Hořely balíky slámy použité jako tepelná izolace v oknech. Nikdo nebyl zraněn. Hasiči požár zlikvidovali v 13:26. Prostor odvětrali a předali majiteli.

Tiskový odbor – HZS Ústecký kraj

foto: HZS Ústecký kraj