Dopravní nehoda u Lažan a Strupčic okres Chomutov, dopravní nehoda u Mikulášovic okres Děčín.

HZS Ústecký kraj//Žhavé aktuality/Zregionů

02.05.2017
chom.png

d.jpg

c.jpg

cc.jpg
Dopravní nehoda Lažany

Územní odbor Chomutov
Dopravní nehoda
V úterý 2.5. 2017 v 11:58 dvě hasičské jednotky vyjely k dopravní nehodě dvou osobních aut u obce Lažany. Při nehodě byli dva lidé zraněni. Vzala je do péče Zdravotnická záchranná služba. Hasiči provedli protipožární opatření a uklidili vyteklé provozní kapaliny z havarovaných aut.
foto: Michal Hrdlička HZS ÚK

Územní odbor Chomutov
Dopravní nehoda
V úterý, 2.5. 2017, v 11:27 vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Chomutov  k dopravní nehod nákladního auta s pískem u Strupčic. Při nehodě byl jeden člověk zraněn. Odvezla jej Zdravotnická záchranná služba. Hasiči zabezpečili místo nehody a povolali odtahovou službu.

Územní odbor Děčín
Dopravní nehoda
V úterý 2.5. 2017 v 9:48 dvě hasičské jednotky vyjely k dopravní nehodě osobního auta u obce Mikulášovice. Auto bylo převrácené na střechu. Zdravotnická záchranná služba odvezla jednoho zraněného člověka. Hasiči uklidili místo nehody.
Tisková odbor HZS Ústeckého kraje
Foto: HZS Ústecký kraj