Dva požáry hasiči zlikvidovali v krátké době

Územní odbor Chomutov
Požár v kuchyni bytu

aa.jpg

27.3. 2017 18:20 tři hasičské jednotky vyjely k požáru v Šimkově ulici v Jirkově. Hořelo v kuchyni bytu ve druhém patře čtyřpatrového domu. Obyvatelé dům opustili. Vlivem požáru praskly stoupačky, byla vypnuta voda a plyn. Hasiči požár lokalizovali v 18:39 a zlikvidovali v 18:47. Příčina požáru a škoda se vyšetřuje.

Územní odbor Litoměřice
Požár světelného označení obchodu

ViewImage-aspx2.jpg

27.3. 2017 17:28,tři hasičské jednotky vyjely k požáru do Kratochvílovy ulice v Roudnici nad Labem. Hořelo světelné označení prodejny řetězce Billa. Jako první na místě zasahovali příslušníci Policie ČR z obvodního odd. Roudnice nad Labem, kteří hasili požár pomocí práškových hasicích přístrojů až do doby příjezdu první jednotky, která požár zlikvidovala vysokotlakým proudem vody v 17:36. Příčinou vzniku požáru byla technická závada na elektroinstalaci a škoda byla předběžně stanovena na 150 000 Kč.

HZS Ústecký kraj