Hasiči Ústeckého kraje zasahovali v průběhu večera a noci u požáru kombajnu u Nechvalic a Židovic a úniku plynu z uříznuté trubky v Teplicích

HZS Ústecký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

20.07.2017

fire-82.jpg
Územní odbor Teplice

Únik plynu
20.7. 2017 ve 2:32 hodin jednotka HZS ÚK ze stanice Teplice vyjela do ulice Československých legií v Teplicích – Trnovanech, kde v prázdném domě unikal plyn. Plyn unikal z uříznuté trubky. Na místo byla povolána plynařská pohotovost, která plyn uzavřela.

fire-82-(1).jpg

Územní odbor Litoměřice
Požár kombajnu
ViewImage-aspx.jpg

19.7. 2017 ve 22:27 hodin jednotka HZS ÚK ze stanice Roudnice nad Labem vyjela k požáru kombajnu na poli u obce Židovice okres Litoměřice. Doutnala sláma a prach v motorovém prostoru kombajnu. Hasiči motorovou část propláchli. Škoda nebyla stanovena. Kombajn zůstal funkční.

fire-82-(2).jpg

Územní odbor Teplice
Požár kombajnu
19.7. 2017 v 17:05 hodin, jednotka HZS ÚK ze stanice Teplice a podniková jednotka SŽDC vyjely k požáru kombajnu na poli u obce Nechvalice okres Teplice. Hasiči požár zlikvidovali v 17:28. Škoda byla předběžně odhadnuta na 500 tisíc Kč.

Tiskový odbor – HZS Ústeckého kraje

Foto: HZS Ústeckého kraje