Hořela chalupa, prázdný dům a auto

Územní odbor Teplice
Požár v prázdném domě

teplice.jpg

30.3. 2017 v 6:56 jednotka HZS ÚK ze stanice Teplice vyjela k požáru v Dlouhé ulici v Teplicích. Hořel odpad nahromaděný bezdomovci v prázdné budově. Budova byla silně zakouřená. Ohnisko požáru hasiči hledali termokamerou. Požár lokalizovali v 7:15 a zlikvidovali v 7:39.

decin.jpg

Územní odbor Děčín

Požár rekreační chalupy

30.3. 2017 ve 2:57 čtyři hasičské jednotky vyjely k požáru ve Starém Jiříkově. Hořela rekreační chalupa, uvnitř nikdo nebyl. Požár ji zasáhl celou. Hasiči nasadili tři vodní proudy. Rozebírali konstrukce. Požár lokalizovali v 3:40 a zlikvidovali v 6:24. Škoda byla předběžně odhadnuta na 850 tisíc Kč. Příčina požáru se vyšetřuje.

zatecko.jpg

Územní odbor Žatec
Požár osobního auta

30.3. 2017ve 2:27 vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Podbořany a dobrovolná jednotka z Podbořan k požáru v ulici Cyrila a Metoděje v Podbořanech. Hořelo osobní auto zaparkované ve stodole. Požár jej zachvátil celé a částečně zasáhl i strop stodoly. Hasiči požár lokalizovali v 2:55 a zlikvidovali v 4:10. Škoda byla odhadnuta na 500 tisíc Kč. Příčina požáru se vyšetřuje.

HZS Ústecký kraj