K požáru kotle rodinného domu a úniku plynu v panelovém domě vyjely v průběhu noci hasičské jednotky v Ústeckém kraji

HZS Ústecký kraj//Žhavé aktuality/Zregionů

28.02.2018

Územní odbor Žatec

28. 2. 2018 v 6:07 hodin vyjely tři hasičské jednotky  k požáru v obci Výškov okres Louny. Hořel kotel v rodinném domě. Hasiči nasadili dva vodní proudy.

Požár lokalizovali v 6:27 a zlikvidovali v 6:38. Příčina vzniku požáru a škoda se vyšetřuje.

Územní odbor Most
plyn1.jpg  uzavr-plynu.jpg
27. 2. 2018 ve 20:28 hodin vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Most k úniku plynu v domě v Rozmarýnové ulici v Mostě. Plyn unikal u hlavního uzávěru v panelovém domě.

Hasiči plyn vypnuli, dům vyvětrali a provedli kontrolní měření. Na místo byl povolán plynárenský technik.

Tiskový odbor – HZS Ústecký kraj