Noční dopravní nehoda osobního auta s následným požárem u Soběchleb a další víkendové události v Ústeckém kraji

HZS Ústecký kraj//Žhavé aktuality/Zregionů

07.08.2017
Územní odbor Chomutov
Požár osobního auta

z.jpg
7.8. 2017 v 1:35 hodin  jednotka HZS ÚK ze stanice Chomutov a dobrovolná jednotka z Jirkova vyjely k požáru osobního auta v obchodní zóně v Otvicích. Hořel Ford Mondeo. Hasiči požár lokalizovali v 1:51 a Požár osobního auta v Otvicích. zlikvidovali v 2:17. Škoda byla předběžně odhadnuta na 100 tisíc Kč. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje.

Územní odbor Žatec
Požár kombajnu
6.8. 2017 21:58 hodin jednotka HZS ÚK ze stanice Louny vyjela k požáru u obce Třtěno okres Louny. Hořel kombajn na poli. Hasiči požár lokalizovali v 22:13 a zlikvidovali v 23:14. Příčina vzniku požáru a škoda se vyšetřuje.

Územní odbor Litoměřice
Záchrana z vody
6.8. 2017 ve 21:09 hodin  jednotka HZS ÚK ze stanice Litoměřice vyjela s člunem na Střelecký ostrov v Litoměřicích – Předměstí, odkud bylo oznámeno, že v řece Labi je člověk, kterému docházejí síly. Při příjezdu jednotky na místo byl člověk již na břehu v rukou Městské policie, která jej předala policii ČR.

Územní odbor Teplice
Dopravní nehoda – požár
6.8. 2017 v  0:13 hodin tři hasičské jednotky vyjely k dopravní nehodě osobního auta s následným požárem u obce Soběchleby okres Teplice. Auto narazilo do pilíře železničního mostu a začalo hořet. Uvnitř zemřel člověk. Hasiči požár zlikvidovali v 0:31. Bylo nutno zkontrolovat statiku železničního mostu, doprava na trati byla zpomalena. Po vyšetření dopravní nehody Policií ČR hasiči vyprostili tělo zemřelého člověka z havarovaného vozu.

Územní odbor Chomutov
Dopravní nehoda
ViewImage-aspx.jpg

5.8. 2017 16:30 Jednotka HZS ÚK ze stanice Chomutov vyjela k dopravní nehodě dvou osobních aut v Mostecké ulici v Chomutově. Při nehodě byl zraněn jeden člověk a pes. Zraněný člověk byl předán Zdravotnické záchranné službě. Psa odvezla Městská policie na veterinu. Hasiči odpojili akumulátory a uklidili místo nehody.

Tiskový odbor – HZS Ústecký kraj
foto: Požáry cz