O víkend hasiči Ústeckého kraje zasahovali u úniku plynu i požáru roubenky

O víkend hasiči Ústeckého kraje zasahovali u úniku plynu i požáru roubenky

plyn.jpg
Územní odbor Most
V  neděli 3. 3. 2019 v 19:13 hodin vyjela  jednotka HZS ÚK ze stanice Litvínov  do Hrnčířské ulici v obci Loučná, odkud byl hlášen únik plynu z plynového kotle v dvoupatrovém bytě. Hasiči na místě naměřili zvýšenou hodnotu CO. Zdravotnická záchranná služba odvezla do nemocnice na kontrolu devítiměsíční dítě. Hasiči dům odvětrali. Nařízena revize kotle.

pozarW.png
Územní odbor Děčín
V neděli 3. 3. 2019 ve 13:27 hodin vyjelo  pět hasičských jednotek  k požáru v Děčíně – Labské stráni. Hořela kůlna u roubenky, požár se rozšířil i na dům.
 ViewImage-(2).jpg
Uvnitř nikdo nebyl. Hasiči vynesli dvě propanbutanové lahve. Požár zasáhl polovinu střechy a přízemí. Hasiči jej lokalizovali v 14:20 hodin  a zlikvidovali v 18:02 hodin. Příčina a škoda se vyšetřuje.

Tiskový odbor – HZS Ústecký kraj - foto: HZS Ústecký kraj