Požáry v Ústeckém kraji

23.01.2018
Požáry v Ústeckém kraji

Územní odbor Litoměřice

23. 1. 2018 v 5:14 hodin vyjelo osm hasičských jednotek  k požáru v Kratochvílově ulici v Průmyslovém obvodu v Roudnici nad Labem. Hořela prázdná, nevyužívaná hala. Při příjezdu hasičů byla polovina střechy v plamenech. Hasiči nasadili šest vodních proudů, tři na střechu a tři na přízemí. V hale nebylo nic uskladněno. Hasiči požár lokalizovali v 7:40. Po té prováděli dohašovací práce.
 r.jpg
Požár zahradní chaty Litoměřice

Územní odbor Litoměřice

22. 1. 2018 ve  13:18 hodin vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Litoměřice a dobrovolná jednotka z Litoměřic  k požáru v Litoměřicích – Předměstí, U Richarda. Hořela zahradní chatka. Požár ji zasáhl celou. Hasiči vynesli a ochladili propanbutanovou lahev. Požár lokalizovali v 13:42 a zlikvidovali v 15:43. Požářiště proměřili termo kamerou. Foto: HZS ÚK Pavel Pech