Přehled zásahů hasičů Ústeckého kraje u dopravních nehod

logo_uk_160px.jpg gr.jpg

vlka.jpg
Územní odbor Děčín
Dopravní nehoda osobního auta a osobního motorového vlaku na železničním přejezdu ve Varnsdorfu

24. 10. 2017 v 8:10 hodin jednotka HZS ÚK ze stanice Varnsdorf a dobrovolná jednotka z Varnsdorfu vyjely k dopravní nehodě osobního auta a osobního motorového vlaku na železničním přejezdu ve Varnsdorfu. Při nehodě byli dva lidé zraněni. Havarované auto zůstalo v železničním koridoru.

attention-2584482__340.png
Územní odbor Žatec
Při dopravní nehodě osobního auta a kamionu u Loun zemřel člověk

24. 10. 2017 v 6:53 hodin vyjely jednotky HZS ÚK ze stanice Žatec a Louny k dopravní nehodě osobního a nákladního auta u Loun ve směru na Most. Při nehodě jeden člověk zemřel a druhý byl zraněn. Zraněného člověka dopravil do nemocnice vrtulník. Po vyšetření dopravní nehody policií ČR hasiči vyprostili z havarovaného vozu tělo zemřelého a uklidili místo nehody. Silnice byla uzavřena.

attention-2584482__340.png
Územní odbor Děčín
Dopravní nehoda osobního auta v průmyslové zóně.

24. 10. 2017 v 6:08 hodin vyjela hasičská jednotka z Rumburku  k dopravní nehodě osobního auta v průmyslové zóně u Rumburku. Při nehodě byl zraněn jeden člověk. Vzala jej do péče Zdravotnická záchranná služba. Auto leželo na boku v příkopu, vypadlý motor o 20m dál. Hasiči zajistili místo nehody a havarované vozidlo předali odtahové službě.

Tiskový odbor  HZS Ústecký kraj
Foto - HZS Ústecký kraj