V sobotu hasiči dvakrát vyjely k požárům

HZS Ústecký kraj//Žhavé aktuality/Zregionů

19.02.2017
V sobotu hasiči dvakrát vyjely k požárům
V Jirkově při požáru bytu zemřeli dva lidé, při požáru chaty v Postoloprtech zemřel jeden člověk.

Územní odbor Chomutov

Požár bytu v Jirkově
Sobota 18.2. 2017 18:26 Sedm hasičských jednotek vyjelo k požáru bytu v ulici Na Borku v Jirkově. Hořelo v pátém patře. Při požáru dva lidé zemřeli a sedm lidí bylo zraněno. Z domu bylo evakuováno 22 nájemníků do přistaveného autobusu. Hasiči požár lokalizovali v 19:47 a zlikvidovali v 21:18. Příčinu požáru vyšetřuje Policie ČR ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem, na místo byl povolán Technický ústav požární ochrany HZS ČR.

Územní odbor Žatec

Požár chaty v Postoloprtech
Sobota 18.2. 2017 19:00 Tři hasičské jednotky vyjely k požáru chaty Pod Draguší v Postoloprtech okres Louny. Při požáru jeden člověk zemřel a jeden byl zraněn. V chatě, která byla celá zasažena požárem, se údajně scházeli bezdomovci. Hasiči požár lokalizovali v 19:15 a zlikvidovali v 20:30. Příčina požáru se vyšetřuje.

HZS Ústeckého kraje