Zásahy hasičů Ústeckého kraje: Požáry i odstraňování spadlých stromů

14.01.2021 |  Ústecký kraj
Zásahy hasičů Ústeckého kraje: Požáry i odstraňování spadlých stromů

Odstraňování spadlých stromů

Hasiči odklízeli spadlé stromy na Děčínsku

Územní odbor Děčín

12.-13. 1. 2021. V nočních hodinách hasiči odklízeli spadlé stromy v Horní Chřibské, Blankarticích, Františkově nad Ploučnicí a Brtníkách na Děčínsku. Jednalo se o spadlé stromy na komunikace.

Požár osobního auta v Teplicích - Nové Vsi

13. 1. 2021 4:53 Jednotka ze stanice Teplice zlikvidovala v brzkých ranních hodinách požár osobního auta v Teplicích Nové Vsi. Auto bylo zaparkované proti vjezdu do letiště.

Požár přístavby rodinného domu v Klůčku na Žatecku

Požár vznikl od komínového tělesa

Územní odbor Žatec

13. 1. 2021 v 19:26 hodin. Jedna profesionální a tři dobrovolné jednotky zasahovaly při požáru přístavby rodinného domu. Před příjezdem jednotek majitel domu svépomocí oheň lokalizoval a hasiči provedli dohašení a rozebrání části podhledu střechy. Při zásahu nedošlo ke zranění osob. Požár vznikl od komínového tělesa.

Odstraňování spadlých stromů

Hasiči v noci opět odklízeli spadlé stromy

13.-14. 1. 2021. V nočních hodinách hasiči odklízeli spadlé stromy v Holedečku na Žatecku,  Varnsdorfu na Děčínsku, Bílině na Teplicku, na komunikaci č. I/13 na Mostecku a Strádově na Ústecku. Jednalo se o nakloněné nebo spadlé stromy a větve na komunikace.

Zdroj: HZS Ústeckého kraje