Zásahy hasičů v Ústeckém kraji u pádu muže z šestimetrové výšky a u požáru stropu a podlahy v rodinném domě

HZS Ústecký kraj//Žhavé aktuality/Zregionů

27.02.2018

Územní odbor Děčín
pad-z-vysky-V.jpg

27. 2. 2018 v 7:38 hodin vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Děčín  do průmyslového obvodu Křešice v Děčíně. Kde v opravně lodí spadl muž ze šestimetrové výšky do lodi. Hasiči zraněného muže vytáhli pomocí kladky a předali jej Zdravotnické záchranné službě.

Územní odbor Chomutov

26. 2. 2018 ve 22:24 hodin vyjela jednotka HZS ÚK z Klášterce nad Ohří a dobrovolná jednotka z Kadaně  k požáru v Zahradní ulici v Klášterci nad Ohří. Hořela podlaha a strop od krbu v rodinném domě. Hasiči nasadili vysokotlaký proud, podlahu a strop rozebrali. Požár lokalizovali v 23:04 a zlikvidovali v 23:40.

Tiskový odbor – HZS Ústecký kraj