Auto začalo po nárazu do stromu hořet. Dvě zraněné osoby transportovaly do nemocnic vrtulníky

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

12.04.2020 | Staré Hutě/ Zlínský kraj

(11. 4. 2020) U Starých Hutí v okresu Uherské Hradiště se stala na silnici I/50 nehoda osobního automobilu.

Hlášení o nehodě přijali hasiči v 14:38 hodin. Oznamovatel dále sdělil, že automobil po nárazu do stromu začal hořet. Požární poplach byl vyhlášen profesionálním hasičům z požární stanice Uherské Hradiště a jednotkám dobrovolných hasičů z Buchlovic a Koryčan.

V době příjezdu dobrovolných hasičů z Buchlovic byla na místě sanitka Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje. Hasiči požár uhasili s jedním vysokotlakým proudem vody. V automobilu jely tři osoby, které byly v době příjezdu hasičů mimo hořící automobil. Hasiči pomáhali zdravotníkům s ošetřováním. Všechny tři osoby měly popáleniny. Dvě zraněné osoby byly transportovány vrtulníky do nemocnic v Brně a v Ostravě.

Autor:  nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Zdroj: HZS Zlínského kraje