Čelní střet dvou osobních aut si vyžádal dvě zranění

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Čelní střet dvou osobních aut si vyžádal dvě zranění

nehod4.jpg
Ve čtvrtek ,17.01.2019, o půl jedné odpoledne vyjeli profesionální hasiči ze stanice Zlín s jedním cisternovým vozidlem do Březnice na Zlínsku k hlášené dopravní nehodě.

Po příjezdu na místo velitel zásahu potvrdil čelní střet dvou osobních vozidel. Při nehodě byli zraněni dva sanita.jpgcestující z jednoho vozidla. Ve druhém autě řidič zranění neutrpěl. Zranění skončili v péči záchranářů, kteří je transportovali sanitním vozem do krajské nemocnice k dalšímu vyšetření.

Hasiči u obou vozidel odpojili autobaterie a provedli protipožární opatření. K úniku provozních kapalin nedošlo.

Nehoda komplikovala plynulý průjezd ve směru na Bohuslavice. Hasiči proto usměrňovali dopravu, aby se u nehody netvořily kolony vozidel.

vysetrovani3.pngŠetření příčiny srážky vozidel si převzali dopravní policisté. Po ukončení jejich práce v místě nehody hasiči odklidili vozidla na okraj cesty a uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidel. Poté se vrátili zpět na svou stanici.

Zdroj :

por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje