Čelním nárazem do kmene stromu skončila v dnešních ranních hodinách jízda osobního vozidla. První pomoc zraněné řidičce poskytli policisti.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

25.07.2017
Čelním nárazem do kmene stromu  skončila v dnešních ranních hodinách jízda osobního vozidla. První pomoc zraněné řidičce poskytli policisti.
Dnes 25.7.2017, zasahovaly na místě dopravní nehody osobního vozidla u obce Petrůvka na Zlínsku dvě jednotky hasičů.
Čelním nárazem do kmene stromu poblíž obce Petrůvka skončila v dnešních ranních hodinách jízda osobního vozidla zn. Renault. Jako první dorazili na místo hlášené nehody policisti. Ti zraněné řidičce vozidla poskytli první pomoc, zafixovali její páteř krčním límcem a po příjezdu záchranářů ji předali do jejich další péče.
V 08:00 hodin, sedm minut po výjezdu ze stanice, dorazili na místo zásahu také profesionální hasiči ze stanice Slavičín a v dalších minutách i jejich kolegové z jednotky dobrovolných hasičů Slavičín. Hasiči zajistili místo nehody a zabezpečili havarované vozidlo proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Do příjezdu odtahové služby se pak podíleli na řízení dopravy v místě události. Po vytažení vozidla z příkopu, naložení na odtahovou službu a úklidu komunikace obě jednotky zásah ukončily.
 j.jpg

por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje