Další respirátory a roušky dorazily do Zlínského kraje

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

23.03.2020 | Zlínský kraj
Další respirátory a roušky dorazily do Zlínského kraje

(22.03.2020) Hasiče čeká další rozvoz ochranných prostředků na výdejní místa v kraji.

Druhá várka ochranných prostředků dnes ve 20:50 hodin dorazila do krajského města Zlínského kraje.

Na vyložení očekávaných roušek a respirátorů, které přivezli hasiči ze Záchranného útvaru Hlučín, dohlížel hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek i ředitel profesionálních hasičů plk. Ing. Vít Rušar. V této druhé várce bylo Zlínskému kraji přiděleno 162 000 roušek a 32 000 respirátorů. S vyložením pomáhali hasiči statutárního města Zlína.

Rozdělení materiálu proběhne v pondělí v dopoledních hodinách zaměstnanci Krajského úřadu Zlínského kraje. Následně rozdělený materiál opět rozvezou hasiči na určená výdejní místa v našem kraji.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Zdroj: HZS Zlínského kraje