Další tragická nehoda na Vsetínsku

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

07.08.2023 | Pozděchov/ Zlínský kraj
Další tragická nehoda na Vsetínsku

(06.08.2023) Zemřel jeden z řidičů.

U vážné dopravní nehody, ke které došlo za deštivého počasí dnes krátce před polednem u obce Pozděchov na Vsetínsku, zasahovali profesionální hasiči ze Vsetína a Zlína a dobrovolná jednotka z Vizovic.

Po příjezdu hasiči zjistili, že došlo ke střetu dvou osobních vozidel. V každém z nich jel pouze řidič. Muž z vozidla Škoda byl vážně zraněn. Hasiči asistovali lékaři a u zraněného se střídali v resuscitaci. V době poskytování lékařské pomoci zastřešili místo zásahu. Následně muže pomohli naložit do sanitního vozu. Řidič však později svým zraněním podlehl. Druhý muž z vozidla VW skončil o poznání lépe. I tak byl převezen do nemocnice.

Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření. Dále zasypali sorbentem z obou aut uniklé provozní kapaliny. Jakmile policisté na místě nehody ukončili vyšetřování, uklidili hasiči ze silnice použitý sorbent a střepy a úlomky z rozbitých aut.

Příčina a okolnosti nehody jsou v šetření Policie ČR.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Zdroj: HZS Zlínského kraje