Děsivě vyhlížející nehoda se obešla bez zranění cestujících

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Děsivě vyhlížející nehoda se obešla bez zranění cestujících

nehodaA3.jpg
V úterý, 13.listopadu 2018, patnáct minut po deváté hodině ranní měli vyhlášený poplach profesionální hasiči ze stanice Zlín, kteří krajským operačním střediskem hasičů byli vysláni k hlášené dopravní nehodě u Slušovic na Zlínsku.

aaaa.jpg

Po příjezdu na místo velitel zásahu potvrdil střet dvou osobních vozidel. Jedno z nich po nárazu do sloupu veřejného osvětlení skončilo mimo komunikaci a druhé zůstalo uprostřed frekventované silnice. Přestože při nehodě došlo silným nárazem k rozsáhlému poškození vozidel, nikdo z cestujících nebyl zraněn.

aa.jpg

Z vozidla, které zůstalo stát uprostřed cesty, došlo k velkému úniku provozních kapalin. Ty hasiči zasypali sypkým sorbentem.  U obou aut taktéž provedli protipožární opatření.

aw.jpg ViewImage-aspx.jpg

Po zadokumentování místa nehody dopravními policisty a po odklizení vozidla z cesty, zametli hasiči vozovku od střepů a úlomků z vozidel. A uklidili použitý sorbent. V pravé poledne hasiči v místě nehody ukončili svou práci a vrátili se zpět na svou stanici.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje