Dnes ráno zaměstnal požár odpadu ve Vsetíně dvě jednotky hasičů. Po uhašení plamenů hasiči vnikli násilným způsobem do vnitřních prostor domu a použili termokamery.Ty žádné rozšíření požáru neprokázaly.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

07.07.2017
Dnes ráno zaměstnal požár odpadu  ve Vsetíně  dvě jednotky hasičů. Po uhašení  plamenů hasiči vnikli násilným způsobem do  vnitřních  prostor  domu a použili termokamery.Ty  žádné rozšíření požáru neprokázaly.
u.jpg

V pátek 7.7.2017 v  04:46 hodin vyslal operační důstojník jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů ze Vsetína na místo hlášeného požáru objektu bývalé restaurace Formanka na ulici Semetín. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že hoří hromada odpadu u jedné z obvodových stěn objektu. Pomocí vysokotlakého proudu hasiči srazili plameny a hromadu zasaženého odpadu postupně rozebrali a dohasili.
Po sražení plamenů hasiči zkontrolovali i vnitřní prostory objektu, do kterého museli vniknout násilným způsobem. Kontrola interiéru, ke které hasiči využili i termokameru, žádné rozšíření požáru neprokázala. Před půl šestou obě nasazené jednotky svůj zásah ukončily.
 ko.jpg
 por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje