Dodávka s pohonem na CNG vyjela mimo dálnici

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

29.06.2019 | Kojetín/Zlínský kraj
Dodávka s pohonem na CNG vyjela mimo dálnici

(28. 6. 2019) Profesionální hasiči z Kroměříže zasahovali od 2:17 hodin u dopravní nehody na 264,5 kilometru dálnice D1 ve směru na Přerov.

Hlášení o nehodě dodávky mimo dálnici D1 v úseku Kojetín - Říkovice hasiči přijali v 1:49 hodin. K nehodě byli vysláni profesionální hasiči z Kroměříže.

Při příjezdu na místo nehody hasiči zjistili, že v kabině dodávky je uvězněný řidič. Řidič stál v kabině dodávky a nemohl ven. Hasiči s pomocí ručního nářadí odstranili čelní sklo a pomohli řidiči opustit vozidlo. Zraněný řidič byl ošetřen zdravotnickou záchrannou službou a následně převezen do nemocnice k dalšímu vyšetření.

Dodávka byla s pohonem na CNG. Hasiči uzavřeli přívod do všech šesti láhví uvnitř vozidla.

Po předání místa nehody Policii České republiky se hasiči vrátili zpět na stanici.

Autor: nprap. Roman Žemlička - HZS Zlínského kraje