Dopravní nehoda dvou osobních vozidel ve Zlíně. Jedno z vozidel zůstalo po srážce mimo komunikaci na střeše.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

27.06.2017
hj.jpg
V pondělí 26,června 2017, v 17:11 hodin přijali hasiči zprávu o autě na střeše na ulici Nová ve Zlíně, místní část Štípa. K nehodě byla vyslána jednotka profesionálních hasičů z centrální požární stanice Zlín s jedním zásahovým vozem.
Jedna zraněná osoba byla při příjezdu hasičů v péči zdravotníků, kteří ji později převezli k dalšímu vyšetření do nemocnice.
Hasiči provedli protipožární opatření.
u.jpg

Po zadokumentování nehody Policií České republiky hasiči odklidili vozidla ze silniční komunikace a vrátili se zpět na stanici.

Autor:  nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje      Foto: HZS Zlínského kraje