Dopravní nehoda u Velkého Ořechova si vyžádala jedno zranění

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

14.06.2019 | Velký Ořechov/Zlínský kraj
Dopravní nehoda u Velkého Ořechova si vyžádala jedno zranění

(13. 6. 2019) V 16:12 hodin přijalo krajské operační středisko hasičů informaci o dopravní nehodě dvou osobních automobilů nedaleko obce Velký Ořechov ve směru na Doubravy. Na místo byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Luhačovice.

Jak bylo zjištěno, došlo zde ke střetu osobního vozu Suzuki Swift s vozem Škoda Fabia. Před příjezdem složek integrovaného záchranného systému se o řízení dopravy v nepřehledném úseku postarali kolemjedoucí řidiči, kteří u nehody zastavili. Podle zjištěných informací se nehoda obešla bez zranění.

Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární zabezpečení obou vozů. Únik provozních kapalin nebyl potvrzen. Během zásahu si jeden z řidičů začal stěžovat na nevolnost a přivolaná posádka zdravotnické záchranné služby jej odvezla k dalšímu vyšetření do nemocnice.

Po zadokumentování nehody policií byla vozovka uklizena a zprůjezdněna v obou směrech. V 18:10 byl zásah na místě ukončen a jednotka se vrátila zpět na svou základnu.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje