Dopravní nehoda u obce Břest na Kroměřížsku

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

13.03.2023 | Břest/ Zlínský kraj
Dopravní nehoda u obce Břest na Kroměřížsku
V neděli 12.3.2023 ráno se také neobešlo bez dopravní nehody. Ke střetu dvou osobních vozů Škoda došlo u obce Břest na Kroměřížsku. Po nárazu do pole vjelo větší z aut. Fabia zůstala na silnici a v ní i zraněný řidič.

Toho z auta vytáhli až přivolaní hasiči ze stanice Kroměříž, kteří muže předali do péče posádce zdravotnické záchranné služby. Druhý řidič z vozidla Octavia vystoupil sám. Ale i on potřeboval ošetření zdravotníků.

Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. Část se vsákla i do půdy. Proto si velitel zásahu na místo povolal zástupce životního prostředí, aby rozhodl co s kontaminovanou zeminou.

Na závěr hasiči pomohli s naložením vraků aut na vozy odtahové služby a uklidili vozovku od střepů a sorbentu. (LJ)

Zdroj: facebook HZS Zlínského kraje