Hasiči ve Zlínském kraji se připravují na další silný vítr. Nejsilnější vítr hasiči očekávají přibližně od 23:30 hod. Má trvat několik hodin.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

11.12.2017

Dnes 11.12.2017, ve Zlínském kraji v nočních hodinách očekávají navýšení výjezdů v souvislosti s hlášeným extrémně silným větrem.

Na základě výstrahy ČHMÚ hasiči navyšujíí počty sloužících hasičů, neboť lze předpokládat zvýšený počet zásahů.

Extrémně silný vítr má dle předpovědi zasáhnout především vrcholy hor. Dle modelací nejsilnější vítr hasiči očekávaji přibližně od 23:30 hod. a bude trvat několik hodin. Slábnutí větru lze předpokládat v úterý v dopoledních hodinách.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje