Hasiči zasahovali u tragické dopravní nehody ve Starém Městě

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

Hasiči zasahovali u tragické dopravní nehody ve Starém Městě

Ve středu 6.února 2019, třináct minut po deváté hodině dopolední, byli vysláni hasiči k hlášené dopravní nehodě, která se stala ve Starém Městě na Uherskohradišťsku.

ViewImage-(3).jpg

K nehodě přijela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Uherské Hradiště. Průzkumem místa události hasiči zjistili, že se jedná o dopravní nehodu mezi osobním vozidlem a cyklistou. Na místě se již nacházeli sanita34.pngstátní policisté, kteří se starali o cyklistu, který při nehodě utrpěl velmi vážná zranění. Následně přijeli záchranáři. Ti společně s hasiči prováděli u zraněného muže resuscitaci, avšak bezvýsledně. Cyklista zraněním podlehl.

Dále hasiči u vozidla provedli protipožární opatření. K úniku provozních kapalin nedošlo. Řidič osobního vozidla vyvázl bez zranění.

Okolnosti a příčinu nehody šetří dopravní policisté.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje