Interiér vozidla pohltily plameny

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

29.01.2020 | Poteč/ Zlínský kraj
Interiér vozidla pohltily plameny
29.1.2020) Přímo před očima majitele se z vozidla stal nepoužitelný vrak.

Řidiči se při jízdě začalo kouřit z prostoru přístrojové desky a během pár chvil začaly pod volantem šlehat plameny, které postupně pohltily celý interiér vozidla.

K hlášenému požáru k obci Poteč na Zlínsku byli vysláni dnes dopoledne profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky a dobrovolná jednotka z Poteče. Po jejich příjezdu k místu požáru bylo auto tovární značky Seat celé v plamenech. Hasiči k likvidaci požáru použili jeden vysokotlaký proud vody a během krátké chvíle měli požár uhašený. Řidiči, který jel ve vozidle sám a stihl bezpečně z vozidla vystoupit, se nic nestalo.

Na místo požáru se dostavil vyšetřovatel hasičů, který jako příčinu vzniku požáru stanovil technickou závadu na elektroinstalaci vozidla. Vzniklou škodu spolu s majitelem auta vyčíslil na dvaašedesát tisíc korun.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje
Zdroj: HZS Zlínského kraje