Jeden vyvrácený strom zasáhl střechu domku a poškodil střešní krytinu, druhý zasáhl balkon domu.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

28.07.2017
Dnes 28.července 2017 ve 13:36 hodin vyslal operační důstojník jednotku profesionálních hasičů ze stanice Otrokovice k odstranění stromu, který se vyvrátil na střechu rodinného domu v sídelní jednotce Otrokovice – Mezicestí. Koruna stromu částečně zasáhla střechu jednopodlažního domku a poškodila střešní krytinu. Hasiči větve a následně i  kmen stromu pořezali a odstranili z pozemku domu i blízké komunikace.

hhj.jpg
K dalšímu zásahu byli 28.7. 2017  ve 13:50 hodin vysláni profesionální hasiči z centrální stanice Zlín. Podle oznamovatele došlo k pádu stromu na balkon bytového domu na ulici Zálešná I. Jak bylo na místě zásahu zjištěno, část kmene stromu zasáhla balkon bytu v prvním patře domu a druhá část zůstala ležet před objektem. Pomocí motorové pily hasiči odlomené větve stromu rozřezali a odstranili z balkonu a obvodové stěny domu.

k.jpg
Obě události se obešly bez zranění osob a vzniku rozsáhlejších škod.

por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje