K tragické události vyjížděli hasiči do obce Dolní Bečva.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

02.08.2018
K tragické události vyjížděli hasiči do obce Dolní Bečva.
nehoda22.png motxy.png
Ve středu  1. 8. 2018,  v 17:38 hodin, přijali hasiči oznámení  těžké dopravní nehody osobního vozu s motocyklem v obci Dolní Bečva na Vsetínsku.

ViewImage-(2).jpg

Na místo byla okamžitě vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Meziříčí, a také jednotka hasičů města Rožnov pod Radhoštěm.

ViewImage-(3).jpg

Jako první k události dorazili hasiči města Rožnov pod Radhoštěm. Jak bylo potvrzeno, došlo zde k čelnímu střetu osobního automobilu s motocyklem, na kterém cestovaly dvě osoby.

smrt.jpgŘidič motocyklu silný náraz bohužel nepřežil, jeho spolujezdkyně byla s těžkým zraněním letecky transportována do nemocnice. V osobním voze Peugeot došlo ke zranění jedné dospělé osoby a dítěte, další dospělá osoba zraněna nebyla.

ViewImage-(8).jpg

Hasiči zajistili místo havárie a uniklé provozní náplně z obou strojů zlikvidovali pomocí speciálních sorpčních látek. V době řešení nehody se jednotka podílela na řízení dopravy, protože komunikace byla  neprůjezdná.
Komunikace se stala  průjezdná kyvadlově teprve  po 21 hodině , na místě byla ponechána jednotka hasičů města Rožnov pod Radhoštěm, profesionální hasiči se vrátili zpět na svou základnu. Nadále probíhá šetření tragické nehody.

kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje,
Foto: HZS Zlínského kraje