Kamion převážející kůru skončil svoji jízdu mimo silnici na střeše.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

02.05.2017
Kamion převážející kůru skončil svoji jízdu mimo silnici na střeše.
Dnes, v úterý 2. 5. 2017, dopoledne zasahovali profesionální hasiči u dopravní nehody kamionu u obce Loučka v okresu Vsetín.
Zprávu o převráceném kamionu mezi obcí Loučka a Police přijali hasiči v 9:40 hodin. K nehodě vyjeli hasiči z požární stanice Valašské Meziříčí s cisternovou stříkačkou, s vozidlem nesoucím chemický kontejner a s dopravním automobilem.
Při příjezdu hasičů k nehodě byl řidič z havarovaného vozu v péči zdravotníků. Průzkumem hasiči zjistili, že kamion převážel štěpku. Z poškozeného vozidla vyteklo asi 100 litrů nafty. Hasiči provedli protipožární opatření a naftu z poškozené nádrže jímali do sudů. Silnice byla po celou dobu odstraňování následků nehody průjezdná jedním pruhem.
ff.jpg
Únik pohonných hmot do půdy byl ohlášen Odboru životního prostředí města Valašské Meziříčí, jehož pracovníci na místo nehody dostavili později.
f.jpg
Odstranění vozidla si zajišťuje vlastník vozidla svépomocí.
Autor: nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto:HZS Zlínský kraj