Kovová forma propadla dnem vozíku

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

17.06.2021 | Bohuslavice/ Zlínský kraj
Kovová forma propadla dnem vozíku

(17.06.2021) Skončila pod dalším autem.

Nečekaný náraz při jízdě zažila dnes dopoledne řidička, jedoucí do kopce od Bohuslavic směrem na Doubravy na Zlínsku. Žena následně zjistila, že z vozíku, který táhla před ní jedoucí dodávka, vypadla na zem velká kovová forma. Do ní žena narazila a pod autem ji táhla několik metrů. Při nárazu došlo k protržení olejové vany, ze které začal vytékat na silnici olej.

Na místo vyjeli profesionální hasiči ze stanice Zlín. Uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem. Následně dalším průzkumem zjistili, že 400 kilová forma propadla dnem vozíku a spadla před jedoucí auto řidičky. Ta již neměla šanci své auto zastavit. Naštěstí se nikomu nic nestalo. Hasiči vozidlo nadzdvihli a poté formu vytáhli zpod vozidla ven. Řidička však již se svým autem neodjela a musela si zajistit odtahový vůz.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Zdroj: HZS Zlínského kraje