Majitele vozu přejelo jeho vlastní auto.

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

09.05.2017
Majitele vozu přejelo jeho vlastní auto.

V pondělí 8. 5. 2017 odpoledne došlo k dopravní nehodě dvou osobních vozidel ve Vsetíně.

V 15:01 hodin přijali hasiči oznámení, že na ulici Luční ve Vsetíně je auto v příkopě a je zde jedna zaklíněná osoba. Na místo nehody vyjeli profesionální hasiči z požární stanice ve Vsetíně s jedním zásahovým vozem.

V době příjezdu hasičů stály na parkovišti dva poškozené vozy. Řidič z jednoho vozu ležel na zemi a měl provizorně ovázanou nohu od kolemjdoucího občana. Druhý vůz stál na parkovacím místě a nikdo v něm nebyl. Z vozidel nevytékaly provozní kapaliny.
ViewImage-aspx.jpg

Hasiči se dozvěděli, že po odstavení vozidla se toto začalo rozjíždět. Řidič už byl mimo vozidlo a snažil se zabránit v jízdě vozidla. To mu však přejelo přes nohu.

Hasiči zraněného uložili na nosítka a pomohli zdravotníkům s jeho naložením do sanitky.

Autor: nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje