Mladý řidič zraněním po nehodě podlehl

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

25.01.2020 | Prostřední Bečva/ Zlínský kraj
Mladý řidič zraněním po nehodě podlehl

(24.1.2020) Další tragická dopravní nehoda na sebe nenechala dlouho čekat.

Teprve třiadvacetiletý řidič osobního vozidla srážku s kamionem nepřežil. Nehoda tak na několik hodin uzavřela hlavní tah na Slovensko.

Ve tři hodiny odpoledne byli na místo tragické nehody do Prostřední Bečvy na Vsetínsku vysláni profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí, hasiči města Rožnov pod Radhoštěm a dobrovolná jednotka z Horní Bečvy.

Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření, nainstalovali zástěny a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. Jakmile to situace na místě nehody dovolila uklidili hasiči komunikaci od střepů a úlomků z vraků vozidel a zametli použitý sorbent.

Příčinu a okolnosti této tragické nehody, která si na Vsetínsku vyžádala již třetí lidský život v letošním roce, šetří Policie ČR.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje
Zdroj: HZS Zlínského kraje