Na Uherskohradišťsku osobní automobil s ženou a dítětem skončil po nehodě na střeše

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

14.12.2017
Ve čtvrtek,14.12.2017, krátce před desátou hodinou dopoledne byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Uherský Brod a posilová jednotka dobrovolných hasičů ze Starého Hrozenkova k dopravní nehodě u obce Žítková na Uherskohradišťsku.

w.jpg

Řidička osobního vozidla tovární značky Lancia Delta jedoucí po zasněžené komunikaci, vedoucí od Bojkovic, sjela za zatáčkou před mostem z cesty do příkopu. Při nehodě se vozidlo převrátilo na střechu a žena i se svou dcerou zůstala uvnitř vozidla. Kolem jedoucí řidič, který i nehodu oznámil, dívenku a její matku vytáhl ven z vozidla.

www.jpg
Na místě zasahující hasiči vypnuli plynovou nádrž u vozidla.

Taktéž na místě zasahovala posádka zdravotnické záchranné služby, která ženu i dívenku ošetřila.
Šetření nehody si převzali dopravní policisté, kteří i nadále šetří příčinu nehody. Po jejich zadokumentování nehody bylo vozidlo vytaženo zpět na komunikaci. Hasiči provedli protipožární opatření a zajistili vozidlo proti úniku provozních kapalin. Poté bylo havarované auto naloženo na odtahové vozidlo a odvezeno z místa nehody.

V 11:49 hodin odjeli hasiči zpět na svou základnu.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje