Na Zlínsku osobní vůz vyjel mimo silnici. Nehoda si vyžádala čtyři zraněné osoby.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

11.12.2017
e.jpg
 V sobotu 9. 12. 2017, od 21:24 hodin zasahovali hasiči u nehody osobního vozu Mercedes u Halenkovic na Zlínsku.

neb2.jpgProfesionální hasiči z požární stanice Otrokovice zjistili, že na místě nehody je Policie České republiky a sanitní vozy Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje. Všech pět osob z Mercedesu bylo mimo vozidlo. Hasiči zajistili místo nehody a zraněným osobám poskytli předlékařskou péči. Následně pomohli s transportem zraněných osob do sanitky.

ViewImage-aspx.jpg
Při čekání na příjezd dopravní policie se jednomu mladému muži začal zhoršovat zdravotní stav. Byl proto přivolán další sanitní vůz, který muže a také jeho kamaráda převezl k dalšímu vyšetření do nemocnice. Do nemocnice byly odvezeny celkem čtyři zraněné osoby.

Z havarovaného vozu neunikaly provozní kapaliny. Hasiči osvětlovali místo nehody pro její zadokumentování policií.

Po ukončení šetření pomohli s naložením poškozeného Mercedesu na vozidlo odtahové služby.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje