Náraz osobního vozidla do stromu.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

17.02.2017
Náraz osobního vozidla do stromu.
V pátek 17.2.2017 po půl jedné odpoledne zasahovali profesionální hasiči z Kroměříže v místní části Zdounky – Těšánky.
K dopravní nehodě osobního vozidla zn. Ford Focus  došlo na komunikaci směrem na obec Roštín. Osobní vozidlo sjelo z komunikace a levou stranou narazilo do kmene stromu za krajnicí vozovky. Při nehodě došlo ke zranění řidičky a dvou malých dětí.
Jako první se na místo dostali místní občané, kteří ženu i děti dopravili do blízkého objektu zemědělského podniku, kde je následně předali posádce zdravotnické záchranné služby. Ta všechny zraněné odvezla k další kontrole do nemocnice. Ještě než na místo přijeli profesionální hasiči z Kroměříže, kteří byli vyslání v 12:21 hodin, stačili svědci nehody havarované vozidlo zakrýt plachtou, která měla chránit jeho interiér před sněhem.
Hasiči zabezpečili havarované vozidlo proti vzniku požáru a zkontrolovali zda nedošlo k úniku provozních kapalin. Místo události pak předali policistům.

Autor: por. Bc. Libor Netopil,
HZS Zlínského kraje