Nehoda cyklisty a motorkáře. S ošetřením zraněných pomáhali i zasahující hasiči.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

05.07.2017
V úterý, 4.7.2017, zasahovali v obci Slavkov na Uherskohradišťsku profesionální hasiči z Uherského Brodu u střetu motorkáře s cyklistou.
Ke kolizi motorkáře a cyklisty došlo při objíždění zaparkovaného vozidla přímo v centru obce. Motorkář pak ještě narazil do boku osobního vozidla, které stálo zaparkované před jedním z řadových rodinných domů u komunikace. Cyklista i motorkář utrpěli při nehodě zranění.
ViewImage-(1).jpg

V 14:27 hodin dorazili na místo hlášené události profesionální hasiči ze stanice Uherský Brod. Hned po příjezdu začali poskytovat předlékařskou pomoc zraněnému motorkáři, zraněný cyklista už byl v péči lékaře zdravotnické záchranné služby. Po příjezdu sanit hasiči ještě pomohli s naložením obou zraněných a přemístili se na místo dalšího zásahu.

por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje