Nehoda dvou vozů v Zádveřicích na Zlínsku se obešla bez zranění.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Nehoda dvou vozů v Zádveřicích na Zlínsku se obešla bez zranění.

27. 2. 2018 v 16:53 hodin přijalo krajské operační středisko hasičů informaci o dopravní nehodě dvou osobních automobilů v obci Zádveřice na Zlínsku. K události byla okamžitě vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Zlín s jedním zásahovým vozem.

ViewImage-aspx.jpg

Na místě bylo zjištěno, že došlo k havárii osobního vozu značky Ford Mondeo, který narazil do stojícího automobilu Volkswagen Golf. Ten zůstal po nárazu na boku vedle komunikace. Celá nehoda se naštěstí obešla bez zranění.

sa.jpg

Z převráceného vozu unikly pohonné hmoty, které hasiči zasypali a zlikvidovali pomocí speciálních sorpčních látek. U obou vozů byly odpojeny akumulátory a bylo provedeno protipožární zabezpečení.
Po příjezdu dopravní policie, a po zadokumentování nehody, byl na pokyn velitele proveden úklid komunikace od úlomků a použitého sorbentu, aby mohl být obnoven plynulý provoz.

kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje,
Foto: HZS Zlínského kraje