Nehoda jednoho osobního vozu zkomplikovala dopravu ve Zlíně.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

19.09.2018
Nehoda jednoho osobního vozu zkomplikovala dopravu ve Zlíně.
nehoda.png
Ve středu , 18. 9. 2018, v 13:47 hodin byl vyhlášen poplach jednotce profesionálních hasičů z centrální stanice Zlín. Ti byli vysláni k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu, která se stala ve Zlíně na silnici č. 49 ve směru na Vizovice.

h-(1).jpg

Jednotka byla na místě během tří minut. Po provedení prvotního průzkumu velitel zásahu potvrdil, že došlo k sanita1.jpgnehodě osobního automobilu zn. Suzuki, který skončil na střeše částečně mimo vozovku. Hasiči okamžitě zajistili místo havárie a zabezpečili vůz proti nebezpečí vzniku požáru. Zraněná osoba byla po prvotním ošetření odvezena přivolanou posádkou zdravotnické záchranné služby do nemocnice.

ViewImage-aspx-(1).jpg

Z důvodu velmi frekventovaného provozu zajišťovali hasiči v místě také řízení dopravy. Po zabezpečení vozu proti úniku provozních kapalin, a po domluvě s policií, se jednotka krátce po půl čtvrté odpoledne vrátila na svou základnu.

technika2.jpgPo zadokumentování nehody byli hasiči opětovně povoláni k místu havárie, kde po naložení vozidla na odtahovou službu provedli úklid povrchu vozovky od úlomků vraku vozu.

kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje,
Foto: HZS Zlínského kraje