Nehoda motorkáře ve Velkých Karlovicích

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

12.06.2017
 Nehoda motorkáře ve Velkých Karlovicích
Od 03:00 hodin, 10.6.2017, zasahovala jednotka dobrovolných hasičů z Karolinky na místě vážné dopravní nehody ve Velkých Karlovicích.
Hasiči z Karolinky dorazili na místo hlášené nehody do sedmi minut od vyhlášení poplachu. Na místo nehody byla operačním důstojníkem vyslána i jednotka profesionálních hasičů ze stanice Vsetín. Ta ale byla v průběhu jízdy vrácena zpět na svou stanice, protože síly a prostředky na místě nehody byly dostačující.
hhh.jpg
Hasiči z Karolinky hned po svém příjezdu zajistili místo nehody, zabezpečili nezbytná protipožární opatření a asistovali záchranářům při ošetřování vážně zraněného motorkáře. Toho následně také pomohli přenést do sanitního vozu.
Po odjezdu záchranářů z místa nehody a ukončení vyšetřování policisty hasiči naložili havarovaný motocykl na vozík, který zajistil majitel. Před ukončením zásahu hasiči ještě zlikvidovali menší únik provozních kapalin a místo nehody uklidili.
Autor: por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: JSDHO Karolinka