Nehoda motorky a osobního automobilu si vyžádala jeden lidský život.

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

09.05.2017
Nehoda motorky a osobního automobilu si vyžádala jeden lidský život.

V sobotu 6. 5. 2017 v odpoledních hodinách došlo na silnici číslo 57 u Valašského Meziříčí k tragické nehodě.

Nehoda osobního vozu a motorky v místní části Podlesí, v zatáčce před železničním přejezdem, byla hasičům nahlášena v 13:38 hodin. K hlášené události vyjeli profesionální hasiči z požární stanice Valašské Meziříčí se dvěma zásahovými vozy.
jjj.jpg

Na místě nehody bylo osobní vozidlo na boku mimo komunikaci. Řidič z auta nebyl zraněný. Motorkář už byl v péči zdravotníků. I přes rychlou pomoc řidič motorky podlehl svým zraněním.
i.jpg

Hasiči pomocí vzpěr zajistili osobní vůz proti převrácení. Uniklé provozní kapaliny jímali do připravené nádoby. Pohonné hmoty, uniklé z motorky zasypali sorbční látkou.

Po celou dobu šetření nehody policií byla silnice oboustranně uzavřena.

Autor: nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje