Nehoda osobního vozidla s motorkou si vyžádala zranění řidiče motocyklu a jeho spolujezdce.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

01.07.2018
ald-ikona-150x150-nehoda.png  motorcycle-on.jpg
V sobotu 30. 6. 2018 zasahovaly  dvě jednotky hasičů  u dopravní nehody motorky s osobním automobilem na Syrákově na Zlínsku.

www.jpg

Hlášení o nehodě automobilu s motorkou hasiči přijali v 10:29 hodin. Na místo nehody vyjeli profesionální hasiči ze Zlína a dobrovolní hasiči z Vizovic.

wwww.jpg

zdravi.pngHasiči při příjezdu potvrdili střet motocyklu s osobním automobilem. Zjistili, že na místě je zraněný řidič motocyklu a jeho spolujezdec. Ti už byli v péči zdravotníků, kteří je později odvezli k dalšímu vyšetření do nemocnice

we.jpg

Provoz v místě nehody byl řízen Policií České republiky a byl omezen na jeden jízdní pruh.
Hasiči provedli protipožární opatření a zamezili úniku pohonných hmot.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje