Nehoda v Napajedlech skončila zraněním řidičky

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

06.11.2019 | Napajedla/ Zlínský kraj
Nehoda v Napajedlech skončila zraněním řidičky

(6.11.2019) Profesionální hasiči ze stanice Otrokovice dnes dopoledne likvidovali následky dopravní nehody v Napajedlech na Zlínsku.

Ke střetu osobního vozidla a dodávky došlo v Napajedlech na křižovatce pod místním zámkem. Při nehodě byla zraněna řidička osobního vozidla, která skončila v péči záchranářů ještě před příjezdem hasičů. Druhý řidič vyvázl bez zranění. Hasiči byli na místo povoláni z důvodu úniku provozních kapalin z havarovaných vozidel. Hasiči proto ihned po příjezdu k místu nehody zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. Poté u obou vozidel odpojili autobaterie a provedli protipožární opatření. Po zadokumentování nehody Policií ČR hasiči pomohli s odtažením vozidel. Nakonec provedli úklid vozovky od střepů a úlomků z aut.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje