Nehoda v krajském městě Zlín si vyžádala tři zranění

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

11.06.2020 | Zlín/ Zlínský kraj
Nehoda v krajském městě Zlín si vyžádala tři zranění

(10.06.2020) Havarovaná auta omezila provoz na hlavním tahu.

Krátce před půl čtvrtou odpolední došlo na třídě Tomáše Bati ve Zlíně ke střetu dvou osobních vozidel. V jednom vozidle cestoval řidič se spolujezdkyní a ve druhém pětičlenná rodina. Na místo nehody byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Zlín, kteří u účastníků nehody provedli předlékařské ošetření. Po příjezdu zdravotnické záchranné služby pomohli všem z vozidel vystoupit a v péči záchranářů skončil řidič se spolujezdkyní a z druhého vozu malá slečna. Všichni tři byli následně transportováni do nedaleké krajské nemocnice.

Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření, odpojili autobaterie a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem. Nakonec vozidla od sebe oddělili a přesunuli na okraj silnice, aby co nejméně bránila provozu, který byl v místě nehody ve směru na Vizovice uzavřen a doprava byla řízena kyvadlově ve druhém směru jízdy. Poté hasiči uklidili vozovku a vrátili se zpět na svou stanici.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje
Zdroj: HZS Zlínského kraje