Nehoda zkomplikovala dopravu mezi obcemi Doubravy a Bohuslavice u Zlína

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

11.01.2021 | Bohuslavice/ Zlínský kraj
Nehoda zkomplikovala dopravu mezi obcemi Doubravy a Bohuslavice u Zlína

(11. 1. 2021) V 8:41 hodin přijalo krajské operační a informační středisko HZS kraje informaci o dopravní nehodě na silnici II. třídy číslo 490 nedaleko Bohuslavic u Zlína. Podle informací nebylo vyloučeno vyproštění řidiče a k události vyrazily dvě cisterny profesionálních hasičů ze stanice Zlín.

V době jejich příjezdu se již řidič nacházel mimo vrak vozu a do své péče si jej převzala posádka zdravotnické záchranné služby. Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární zabezpečení automobilu. V době dokumentace nehody policií byla komunikace úplně uzavřena. Po jejím ukončení hasiči pomohli s naložením vraku vozu na odtahovou službu a uklidili povrch vozovky od střepů a úlomků. Krátce před dvanáctou hodinou se hasiči vrátili zpět na svou základnu.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje
Zdroj: HZS Zlínského kraje